Olen ja soovin kuni aastat.
Nimi:
Elukoht:
pildiga ees

Kingapaelte sidumine

Postitaja Sisu

natukenaiivitar
04.03.2009 22:41
Kasutaja info

Kas kingapaelte sidumine on raske või kerge töö ja kas saab iga mees sellega hakkama, kas saab iga naine sellega hakkama. Millest alustad paelte sidumist ja millega lõpetad? kas hea naine peab oskama mehe kingapaelu siduda või mitte, on see ainult mehe töö?Täitsa huvitav oleks teada, kuidas inimesed paelu seovad, siin ka erinevus ja lähenemine aga tulemus võib suhteliselt sarnane olla.

04.03.2009 23:14
Kasutaja info

Iga inimene ei saa ise hakkama, kui kummardamine on raskendatud, siis peab teine aitama kinga või saapapapelu ja ka saapalukke tal kinni köita.

tilder60
04.03.2009 23:17
Kasutaja info

Isswer ma nii paks ja vana inimene, mis ma veel peaks paeltega kingadega tegema? Vat altzaimer kah, tea kas mäletangi kudas seda meremehe sõlme tehti, et kingad jalast ää ei kukuks:-)))

04.03.2009 23:21
Kasutaja info

Kui pael ei lähe lahti, siis tuleb kääridega katki lõigata, küll pärast tule valgel saab prill peas jälle kokku lappida või uue paela asemele panna. Meremehed ei oska isegi oma sõlme teha(üks teadis rääkida), mis veel lihtsurelik. Pioneerid oskasid aga meil pole pioneere enam.:)

tilder60
04.03.2009 23:47
Kasutaja info

Ei maj. langemise ajal saa midagi katki lõigata, ikke tuleb kotinõel või heegelkonks appi võtta ja kes siis sõlmega paela enam kinga peal kasutada saab. Peenikene teine kah, ei kõlba mitte kartulikottigi siduda. Vast kingapaari kokku siduda ehk kõlbab?:-))

suvituuli
05.03.2009 07:19
Kasutaja info

taevane vägi :D:D:D:D:D:D No täna saabki siin ainult naerda...Alustasin päevasärkide teemaga ja nüüd siis see...juba hommikul teeb Sobivus tuju õkva heaks :D:D:D:D:D

AspiRiin
05.03.2009 08:59
Kasutaja info

See kes sõlmi lahti ei haruta ning kääriga kallale läeb - see mehele ei saaa...:)))))

suvituuli
05.03.2009 09:15
Kasutaja info

AspiRiin, kas see ei kehtinud mitte tordikarbi avamisel? :)))))
Siis oli see väga popp ütlus, kui nõukaajal külla tuldi ja sa noa või kääridega ruttu - ruttu tordini jõuda üritasid:))))

AspiRiin
05.03.2009 09:22
Kasutaja info

eieiei...tänapääval kehtib see kõikide sõlmede puhul..

05.03.2009 13:54
Kasutaja info

Tänapäeval on takjapael.

Myself
05.03.2009 14:09
Kasutaja info

Korralikud firma ja -kvaliteetjalanõud on ikka veel paeltega- "takjapaelad" on odavamat sorti turubotastel ! Ise ma ei salli neid "takjapaelu " ja ostan ikka korralikud paeltega seotavaid matka -ning vabaaja jalanõusid !!!

05.03.2009 17:05
Kasutaja info

Mina ei kanna peale spordijalanõude mingeid tanksaapaid, olen ju naine ja kannan vaid kõrgete kontsadega saapaid ja kingi.

Myself
05.03.2009 21:11
Kasutaja info

Kummaline on nimetada NIKE ülikvaliteetseid spordijalatseid tanksaabasteks - see on nüüd küll suur võhiklikkus ! Kannan minagi kõrge kontsaga jalanõusid , aga seda ikka vastavate riiete juures ning siis ka värvikombinatsioonid on vastavad ! Sinu pildil näen igal pool neid pruune kingi , isegi musta sametseelikuga - ei klapi kohe kuidagi ! Minul on kõik toon -toonis ja see on ka piltidel näha !!!

aimi
09.03.2009 08:11
Kasutaja info

loomulikult peaks mees ikke ise hakkama saama kingapaelte sidumisega,see selleks.tehke teema..lipsusõlmesidumise kohta-kas ja kui paljud mehed seda oskavad ja kui ei,kas naine peaks vastaseljuhul oskama-õpetama?

09.03.2009 11:15
Kasutaja info

lipsusõlmega saavad enamus mehi hakkama, ka need kel lipsu ei ole

natukenaiivitar
11.03.2009 17:29
Kasutaja info

Need, kel lipsu ei ole, teevad lipsusõlme kingapaeltesse?